04.09.2015

Piknik Rodzinny

W tym roku szkolnym we wrześniu Szkolny Klub Ośmiu zwany Wolontariatem organizował stoisko na Pikniku Rodzinnym i przeprowadził kwestę z przeznaczeniem na dofinansowanie wycieczek i zielonych szkół. Nie wszyscy nasi uczniowie mogliby korzystać z wycieczek gdyby nie pomoc finansowa organizowana przez szkolny wolontariat. Bardzo wielu rodziców rozumiejąc tą kwestię wspomaga nas, między innymi poprzez pieczenie ciast, które rozprowadzane są w kawiarence wolontariatu podczas Pikniku Rodzinnego. W tym roku żebraliśmy 1615zł, 39gr, o pozwoli dofinansować wyjazdy dzieci z ubogich rodzin.

Koordynatorzy wolontariatu