20.04.2019
ZTM - Karty dla uczniów klas pierwszych

Wnioski o kartę ZTM dla uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2019/2020.

Informacja z ZTM o możliwości składania wniosków drogą elektroniczną:

"Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do pisma z dnia 28 marca 2019 r. dotyczącego procedury w zakresie wydawania Kart Ucznia dzieciom przyjętym do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2019/2020, uprzejmie informujemy, iż Zarząd Transportu Miejskiego przygotował platformę umożliwiającą składanie wniosków drogą elektroniczną.

Link dedykowany wyłącznie dla Państwa placówki to: https://kartaucznia.ztm.waw.pl/63782196

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie powyższej informacji rodzicom/opiekunom prawnym dzieci, celem złożenia bezpośrednio przez rodziców/opiekunów prawnych wniosku   o wydanie Karty Ucznia drogą elektroniczną.

W załączeniu przekazujemy również „Instrukcję” do elektronicznego składania wniosków.

Prosimy, aby Rodzice złożyli wnioski elektronicznie do dnia 31.05.2019 r.

Agata Bartosik

Inspektor ds. kancelaryjno-biurowych