ZTM - Karty Ucznia 2018 są już do odbioru

Szanowni Państwo,

W sekretariacie szkoły filialnej ul. Topolowa 15 są do odbioru karty ZTM dla dzieci naszej szkoły.

Informacja dotyczy uczniów przyszłorocznych klas pierwszych oraz uczniów którzy nie otrzymali jeszcze karty ZTM.

Prosimy o zapoznanie się z zasadami wydawania Kart Ucznia przez ZTM, uprawniających do bezpłatnego przejazdu komunikacją od 1 września 2018 r.

Wypełniony wniosek wraz ze zdjęciem prosimy składać w serkretariacie szkoły filialnej ul. Topolowa 15.