Bazyliszek nam niestraszny!

Dnia 12 kwietnia 2018 roku klasa 4 J wybrała się na wycieczkę na Stare Miasto. Przewodnik nie tylko opowiedział uczniom o samej Starówce ale również o historii Warszawy i powodach założenia tutaj osady książąt Mazowieckich.
Uczniowie sami wcielili się także w postacie mające znaczenie przy założeniu Warszawy. Mieliśmy księcia, Warsa i Sawę a nawet niedźwiedzia ;)
Jeśli niedługo pod szkołę podjadą samochody typu porche, ferrari czy limuzyny to będzie to z kolei zasługą obchodzenia dzwonu i skakania wokół niego na jednej nodze. Uczniowie nie spoczęli póki tego wyzwania nie ukończyli prawie jak omawiany wcześniej „Piekarski na torturach”.
Zwieńczeniem tego spaceru po mieście były lody na ochłodę. GALERIA