WAŻNA Informacja!

Szanowni Rodzice,

Z powodu trwającego strajku nauczycieli, za zgodą organu prowadzącego zajęcia dydaktyczno-wychowawcze zostają zawieszone do 7 maja 2019 r.

Jednocześnie informuję, że w dniach 26 IV, 29 IV, 30 IV, 6 V i 7 V, szkoła może zapewnić opiekę dla 25 dzieci w godzinach od 7.30 do 15.30, w filii szkoły przy ul. Topolowej 15. UWAGA: 2 maja szkoła nie może zapewnić opieki. Sytuacja może ulec zmianie w przypadku zmiany liczby nauczycieli gotowych do pracy.

W związku z powyższym, zapisy na dyżur prowadzone będą zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem i tylko pod numerem telefonu 22 781 70 80 w godz. 8.30-12.00, do wyczerpania limitu 25 miejsc.

Osoby, którym sekretariat potwierdzi, że dziecko zostało przyjęte na dyżur składają „Karty zgłoszenia ucznia na dyżur”. W przypadku, gdy dziecko będzie odbierane przez inne niż rodzice osoby należy załączyć „Upoważnienie dla osoby trzeciej” wraz ze „Zgodą na przetwarzanie danych osobowych” (WAŻNE: Druki dostępne w zakładce: DRUKI I FORMULARZE, dotyczy wszystkich, również tych osób, które wcześniej już złożyły Karty zapisu).

W dniach dyżuru istnieje możliwość zjedzenia zupy (minimalna liczba chętnych 10 osób). Rodzice zostaną obciążeni kosztami po powrocie do normalnego trybu pracy szkoły. Informację o zamiarze skorzystania z posiłku należy zgłosić podczas zapisu. Sklepik pozostaje zamknięty.

Z poważaniem,
Maria Marciniak