Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie

Kompetencje na start w Szkole Podstawowej nr 342

Wsparcie rozwoju edukacji w Szkole Podstawowej Nr 342. Projekt realizowany przez Dzielnicę Białołęka M. st. Warszawa i firmę Mały Inżynier.
Rozwój kompetencji i umiejętności gwarancją Twojej przyszłości!

Informacje o projekcie

Dlaczego warto ?

Zajęcia w klasach młodszych

Zajęciach w klasach starszych

Białołęka i Mały Inżynier świętują 3,5 mln złotych dla białołęckich szkół.

W piątek 21 października Szkoła Podstawowa nr 342, wraz z innymi uczestnikami wzięła udział w uroczystym podsumowaniu projektu: Rozwój kompetencji i umiejętności gwarancją Twojej przyszłości! Wsparcie rozwoju edukacji w Szkole Podstawowej Nr 342.

Poniżej link do artykułu Fundacji Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera, która wspierała szkoły w pozyskaniu pieniędzy oraz prezentacja dokonań uczestników zajęć w naszej szkole.

Mały Inżynier. Białołęka i Mały Inżynier świętują 3, 5 mln złotych dla białołęckich szkół- artykuł na temat działań w ramach projektu

Kompetencje na start w SP 342- prezentacja dokonań uczestników

bialoleka_plakat