Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie SP 342

Autystycy są wśród nas

PROJEKT „AUTYSTYCY SĄ WŚRÓD NAS” – reorganizacja planu pracy

We wrześniu 2020r. odbyło się spotkanie online z eurokoordynatorem projektu (ze szkoły tureckiej), który poinformował wszystkie szkoły partnerskie o tym, że wystąpił z wnioskiem do Tureckiej Agencji Narodowej o wydłużenie okresu realizacji projektu o jeden rok. Oznajmił również, iż w związku z sytuacją związaną z pandemią COVID - 19 zostały wstrzymane wszelkie wyjazdy zagraniczne (do odwołania).
W grudniu 2020r. odbyło się kolejne spotkanie projektowe, na którym ustalono nowy plan działań, dostosowany do pracy szkół w trybie zdalnym. W związku z tym została dokonana modyfikacja wcześniej ustalonego planu pracy. Wszystkie szkoły partnerskie zostały zobowiązane do opracowania konkretnego działania (konferencja, seminarium, analiza przypadku itp.) i zaprezentowanie go instytucjom partnerskim online.
Zespół projektowy w naszej szkole również przeanalizował swój plan pracy i wprowadził stosowne zmiany.

Koordynator SP 342: Anna Stec