Szancerowski Rok Jubileuszowy w Szkole Podstawowej nr 342 w Warszawie

Szancerowski Rok Jubileuszowy

24.10.2021

30 na 30

30_30Mamy dla naszych uczniów zadania w ramach 30 na 30  z każdego przedmiotu. (m.in. 30 ćwiczeń z w-fu, 30 łamigłówek matematycznych, 30 zasad/wyjątków w języku polskim, 30 znaków drogowych etc.). W ciągu roku uczniowie będą mogli je wypełniać. Informacje o zadaniach będziecie otrzymywać na bieżąco, a my będziemy zdawać Wam relacje z ich realizacji na stronie internetowej.

Życzymy Wam miłej zabawy z naszymi jubileuszowymi zadaniami.

 

Język Polski

Pragniemy stworzyć, zebrać i wydać 30 wierszy o naszej Jubilatce. 30 najpiękniejszych wierszy wydamy symbolicznym nakładem i złożymy w bibliotece szkolnej. To wspaniały sposób na zapisanie się na kartach przyszłej historii szkoły jako współautor tej pozycji.  

Plastyka

Uczniowie z klas 4-8 wykonują zadanie Artystyczna Trzydziestka na 30- lecie, które polega na wykonaniu wspomnianych cyfr w ciekawy plastycznie sposób np. malując, szyjąc, wyklejając z różnych tworzyw itp.
Uczniowie ze wspomnianych klas projektują także pieczątkę na obchody 30 lecia naszej szkoły.

Świetlica

1. Uczniowie uczęszczający do Świetlicy szkolnej przegotowały 30 kartek świątecznych. Prace zostały wysłane żołnierzom na granicy oraz do Domu Pomocy Społecznej.

2. Chętni uczniowie klas 1-3 uczęszczający do Świetlicy będą przygotowywać kartkę urodzinową dla szkoły.