Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Szancerowski Rok Jubileuszowy w Szkole Podstawowej nr 342 w Warszawie

Szancerowski Rok Jubileuszowy

Grupa Musicalowa 3W - Kamień Lechitów - BOK ( kwiecień)

Grupa Musicalowa 3W została założona w 2012 roku. Na swoim koncie ma: cztery musicale, siedem teledysków i kilka nagród, m. in. II miejsce w Otwartym Konkursie Teatralnym i Filmowym "Maska". 3W swoją działalność promuje na scenie, ale także w Internecie. Z okazji 30-lecia przygotowała nowe przedstawienie oparte na autorskim scenariuszu.

"Kamień Lechitów" to fantastyczna podróż po świecie wyobraźni. Pewnego dnia czworo przyjaciół postanawia "urwać się" ze szkoły. Wagary od początku nie przebiegają tak, jak oczekiwali. Miała być rozrywka, zabawa i błogie lenistwo. Tymczasem pierwsze kłopoty czyhają tuż za rogiem...

19 kwietnia 2022r. odbyła się premiera w BOK-u. Relacja z tego wydarzenia znajduje się w naszej Kronice.