Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Szancerowski Rok Jubileuszowy w Szkole Podstawowej nr 342 w Warszawie

Szancerowski Rok Jubileuszowy

Ulice na Topolowej

Nasz główny budynek przy ul. Strumykowej posiada już swoje uliczki. Od lat w szkole możemy spacerować po „Zaułku czerwonego Kapturka”, przejść się „Baśniowym traktem” czy ul. „Dobrej Wróżki”.

Z okazji 30-lecia naszej szkoły postanowiliśmy nadać nazwy także korytarzom w naszym budynku filialnym - przy ul. Topolowej. Podobnie, jak w budynku głównym będą one związane z twórczością naszego patrona Jana Marcina Szancera.

Przygotowaliśmy dla każdej klasy 0-3 specjalne karty do głosowania. Dzieci są właśnie w trakcie wybierania nazw ulic i przedsionka w swojej szkole.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki tego szczególnego głosowania.

Ciekawe po jakich  uliczkach będziemy wkrótce chodzić może, np. po ul. Pchły Szachrajki?