Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Szancerowski Rok Jubileuszowy w Szkole Podstawowej nr 342 w Warszawie

Szancerowski Rok Jubileuszowy

Samorząd na 30lecie

Cała społeczność szkolna włączyła się w celebrację 30 lecia szkoły. Samorząd Uczniowski również aktywnie w niej uczestniczył.

Podczas przerw śródlekcyjnych, zaprosił do wyrażenia uczniowskich artystycznych emocji w postaci rysunków, krótkich fraszek bądź lepiejów czy nawet limeryków i przyklejenia ich do specjalnie przygotowanej w tym celu tablicy.

Lepsze w piątek Święto Szkoły, niźli z nudów łez padoły ;)

Na korytarzach, na pierwszym i drugim piętrze przygotowane były stanowiska artystyczne pokryte arkuszami papieru oraz osobno, na stolikach, leżały przybory do rysowania i pisania w oczekiwaniu na uczniowską, szeroko pojętą twórczość :)