Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie SP 342, konkursy

Konkursy tegoroczne

Wiosenne kwiaty - konkurs plastyczno-techniczny

"Wiosenne kwiaty" to konkurs wewnętrzny dla uczniów klas 1-3. Koordynatorem tego konkursu są Anna Birkos, Paulina Kulczakiewicz, Karolina Węgrzecka.

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu plastyczno- technicznego- Wiosenne kwiaty- skierowanego do uczniów klas I-III.

I miejsce Szymon B. klasa 1e

II miejsce Hanna P. klasa 1a

III miejsce Anna P. klasa 1h

Gratulujemy!

Nagrody ufundowane przez Radę Rodziców wraz dyplomami zostaną wręczone przez organizatorów.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Cele konkursu:

• Inspirowanie uczniów do wyrażania piękna wiosennej przyrody za pomocą plastycznych środków wyrazu
• Rozwijanie wyobraźni, kreatywności, ekspresji twórczej, wrażliwości na piękno natury

1. Konkurs adresowany jest do uczniów kl. I-III.
2. Należy wykonać przestrzenną pracę plastyczno-techniczną przedstawiającą wiosenny kwiat lub kompozycję kwiatową.
3. Minimalna wysokość kwiatu/kompozycji kwiatowej to 50 cm.
4. Technika wykonania pracy - dowolna (np. papier, bibuła, drewno, masa papierowa, itp.).
5. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną pracę konkursową.
6. Termin składania prac: 23 kwietnia 2024
7. Rozstrzygnięcie konkursu 25 kwietnia 2024
8. Każda praca powinna być podpisana: imię i nazwisko ucznia, klasa.
9. Kryteria oceniania prac: samodzielność, pomysłowość, walory artystyczne.
10. Sponsorem nagród dla zwycięzców jest Rada Rodziców SP342.
11. Zastrzegamy sobie możliwość pozostawienia Waszych prac przez okres wiosenny,
aby pięknie dekorowały przestrzeń naszej Szkoły. Po tym terminie prace zostaną zwrócone uczestnikom konkursu.

Prace konkursowe prosimy przynosić do sali nr 37.
(II piętro, tuż przy schodach teatralnych)

Konkurs SzPEK