Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie konkursy

Czy warto?

10.04.2016

Wyniki Rodzinnego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych 2014

Tegoroczny konkurs SZOPEK BOŻONARODZENIOWYCH cieszył się dużym powodzeniem. Zorganizowany został dla uczniów klas I – III i ich rodzin. Prace uczniów zachwycały kreatywnością. Przy świetlicy klas pierwszych na ulicy Topolowej można było podziwiać wszystkie konkursowe szopki. Materiałami, które uczniowie wybierali do stworzenia swoich prac, były m.in. makaron, orzechy laskowe, siano, szyszki, wata, wykałaczki, zapałki czy żołędzie. Komisja oceniająca prace nagrodziła 23 szopki.

Miejsce pierwsze zajęli: Łucja z klasy 1e, Wiktoria z klasy 1f, Hania z klasy 1k, Małgosia i Michał z klasy 2f oraz Zuzia z klasy 2g. Miejsce drugie zajęły: Amelka i Marysia z klasy 1f oraz Oliwia z klasy 1g. Miejsce trzecie zajęli: Tosia z klasy 1m, Nela z klasy 2c, Marysia z klasy 2d oraz Tymoteusz z klasy 2f. Dziesięciu uczniów zostało wyróżnionych. Są to: Maja z klasy 1b, Helenka z klasy 1g, Mateusz z klasy 1h, Nina i Zosia z klasy 1j, Oliwia i Kamil z klasy 1n, Julia z klasy 2f, Zosia z klasy 2e oraz Ola z klasy 3a.

Wszystkim laureatom gratulujemy!
Marta Osak