Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 342 w Warszawie, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera, SP 342, SP342

Szkolny Telebim

08.10.2014

Ogłoszenie Burmistrza - głosowanie bez meldunku

Ogłoszenie Burmistrza Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy, Piotra Jaworskiego
Głosowanie bez meldunku na Białołęce
 Wybory samorządowe to najistotniejsze głosowanie z punktu widzenia miejsca naszego zamieszkania. Biorąc w nich udział współdecydujemy o przyszłości naszej dzielnicy, mamy wpływ na tempo rozwoju infrastruktury i usług w bezpośrednim otoczeniu naszego domu, także na to, w jaki sposób i na co, w miejscu naszego zamieszkania, są wydawane pieniądze z naszych podatków.
 W wyborach samorządowych na terenie dzielnicy Białołęka mają możliwość wziąć udział także Ci jej mieszkańcy, którzy nie posiadają meldunku na jej terenie. W tym celu wystarczy złożyć wniosek o wpisanie do rejestru wyborców w Urzędzie Dzielnicy Białołęka przy ul. Modlińskiej 197.
 Wzór wniosku znajduje się w zakładce „Wybory samorządowe 2014” Niezbędnika na stronie www.bialoleka.waw.pl oraz w punkcie informacyjnym Urzędu Dzielnicy Białołęka.