Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 342 w Warszawie, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera, SP 342, SP342

Szkolny Telebim

03.11.2016

Głosujcie na nasze 1000 książek - do 6 listopada!

Kierujemy do Państwa ogromną prośbę o oddawanie głosu w plebiscycie Empiku.
Do wygrania 1000 książek do biblioteki szkolnej, więc jest o co walczyć !!!

Niestety wyprzedzają nas mniejsze szkoły, które jak widać mają większą wolę walki. A my też chyba chcemy zachęcić dzieci do czytania. Poniżej podajemy link do strony. Aby zagłosować należy niestety mieć facebooka … ale w dzisiejszych czasach zawsze w naszym pobliżu znajdziemy kogoś ze znajomych lub wśród rodziny, kto go posiada. Wystarczą dobre chęci. Zachęcamy! Każdego dnia można oddać  jeden głos - i tak przez cały miesiąc. Wesprzyjmy naszą bibliotekę.